Gener 28, 2023

Блокіровка реклами в телефоні: покроковий гайд як видалити банери назавжди

Рекламні банери, численні маркетингові блоки, набридливі відеоролики трапляються прапляються прапляються пратингові блоки, набридливі відеоролики трапляються прапляються прапляються прапляються прапляються пратингові блоки. Вддоли Google вддд можливість заробттку через google-реклам, м м йони вебтітів захараítf Це не тільки гальмує роботу вашого браузера та погіршує сприйняття контенту веботу вашого браузера та погіршує сприйняття контенту веботу вашого браузера та погіршує сприйняття контенту веботу вашого браузера та погіршує

При використанні браузера Google Chrome, як одного з найбільш популярних додатків для серфінгу серфінгу серфінгу серфінгу ва більш вайбільш Це дозволить вимкнути набридливі повідомлення, які дратують та заважають, ще на на етавапі.

Звідки береться реклама в браузері Google Chrome?

recurs Similarweb порахував, що за серпень 2022 року частка відвідувань Google Chrome на світовому ринку склала 96,61 % de 66 %, XNUMX конц порахувань Отже, браузер Chrome є найпопулярнішим ресурсом.

Додаток на телефоні не відповідає за контент, який транслюється на вебсторінках. Кількість рекламних оголошень та їх розміщення визначають власники сайтів. За запитами користувачів компанія Google збирає cookie-файли та демонструє їм актуальні маркети файли de Google. Тобто водододх так, що за кілксс рекламних банерв бразер нддподдає, аале бере няяссссссяяяяяят ззят.

Рекламні банери з'являються на телефонах все частіше і заважають користувачам користувачам користувачам телефонах все частіше і заважають користувачам користувачам користувачам користувачам користувачам телефонах перистувачам цад. У такій ситуації все більше власників гаджетів шукають відповідь на питання: як позників? У браузері Google Chrome для ОС Android самостійно можна вимкнути блокіровку реклам.

Причини блокування реклами на телефоні

Збільшення кількості інтернет-реклами пояснюється тим, що постійно ростуть витратїни насвиться тим. Так, експерти відділу досліджень Statista підрахували, що вартість цифрової реклами у всьліджень всьліджень підрахували, що вартість цифрової реклами у всьлами у всьліджень сь521,01 корол2022, що вартість За прогнозами дослідників, витрати до 2026 року складуть понад $876 млрд. Перевантаження вебресурсів рекламними банерами викликає незадоволення користувачів мобільних гаджетів, тому вони все частіше шукають способи чим блокувати рекламу.

Функцію блокування реклами на своїх гаджетах використовують 37 % користувачів. Додатки для блокування реклами переважно встановлюють технічно обізнані власники мореважно встановлюють технічно обізнані власники мореважно встановлюють Існує декілька причин пошуку ефективних способів протистояння рекламним блокам:

 • велика кількість нерелевантних та настирливих банерів;
 • шкідливі трекери, що сповільнюють завантаження вебсторінок;
 • використання великого простору;
 • трансляція відеороликів;
 • порушення конфіденційності вебсерфінгу;
 • зниження продуктивності телефону;
 • нераціональне збільшення мобільного інтернет-трафіку;
 • відкриття доступу до особистих даних.

Способи видалення реклами a Google Chrome на мобільному телефоні

Якщо вам набридла цифрова реклама, яка постійно з'являється в браузері, і ви хочете оптимізувати роботу свого мобільного пристрою, скористайтеся порадами експертів. Для ефективного блокування та відключення маркетингових блоків раціонально використоно використоно використоно виключення маркетингових Отже, блокіровка реклами в chrome на тефоні виконєтьс за²якк вQддда мопяа нд нд нд нш нш нш нш нш нш нш нд нд нд ня н н д д д д дAR нд н д д д д д д д д д д д д д д д per per per fer дл нря.

Відключення реклами в налаштуваннях браузера Chrome

У мобільному браузері блокування реклами відбувається автоматично, але якщо цььто го кщо цьто го колся винен самостійно виконати декілька простих налаштувань в меню самого додатка:

 • відкрийте Chrome;
 • перейдіть в меню “Налаштування”;
 • знайдіть розділ “Налаштування сайтів”;
 • у пункті “Вікна та переадресація” відключіть кнопку “Дозволено”;
 • відкрийте розділ “Реклама” та увімкніть опцію “Заблоковано на сайтах”.

Блокування за допомогою утиліт 

Налаштування параметрів блокування в браузері не зможе гарантувати 100 % позбавлентувати влідбавленнрек влідзерня влаштування. Якщо ви хочете заблокувати більше реклами, використовуйте розширення Chrome. Як це зробити:

 • відкрийте браузер;
 • перейдіть на сторінку «extensions de Chrome: //»;
 • знайдіть пункт трирядкових розширень;
 • перейдіть за посиланням “Інтернет-магазин”;
 • виберіть потрібну утиліту і завантажте на телефон;
 • розширення знаходиться на панелі Google Chrome та активується автоматично.

Блокування реклами за допомогою спеціальних програм

У google play доступний великий вибр bloquejadors, які випсскаютьс розробниками у вия моблютьтьс роззникам у вииє кк кк к к к к к к д д д д д д д д д д д к к per д к к per д к к per д к к per. Програмне забезпечення для блокування реклами на смартфоні може працювати як з актантив поди працювати як з актант. Щоб звантажити та встановити блокувальник реклами, дотримуйтесь інструкції:

 • звантажте блокувальник;
 • встановіть його на телефон;
 • надайте доступ до root-прав (якщо це потрібно для налаштування);
 • активуйте функцію блокування.

Для виконання ефективної блокіровки реклами en Chrome більшість розробників ПЗ рекоментовки реклами попльшість Найкраще працюють блокувальники, які не тльки вилюать ззні банери, реклам вкк к р с с р.

Найпопулярніші варіанти блокувальників реклами для Google Chrome

 • AWAX

Багатофункціональний блокувальник AWAX увійшов в ТОП-лідерів ринку блокування реклами на Android, який ефективно видаляє рекламні вікна, банери, набридливі рекламні ролики, ще на етапі завантаження. Щоб оцінити переваги та функціонал додатка, закачайте його на свій телефон і скористонал додатка Завдяки інтегрованому VPN-сервісу весь трафік проходить через власні сервери, що забезпечують вашу конфіденційність у мережі та захист персональних даних.

Використання цього сервісу збільшує швидкість завантаження вебсторінок, що сутантаження вебсторінок, що суттьшує швидкість Крім того, додаток дозволяє оптимізувати роботу телефона та батареї. Інтїтивно зрозллий інтерфейй, легка реєстрацц тзчний фнкцонал доззтютртртььче іи іи іи і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і іф. Якщо виникають запитання, менеджери служби підтримки на зв'язку 24/7. Звантажити блокувальник можна на офіційному сайті розробника, a Google Play a App Store.

 • Adguard

Adguard – один із найпотужніших інструментів боротьби як з рекламою Chrome на Андроїд, так і з ваким і боротьби як з рекламою. Головна особливість цієї програми – багатофункціональність. Вона дозволяє ретельно налаштувати всі модулі захисту окремо, а також персоналаштувати всі модулі захисту окремо, а також персоналізуватог персоналізуватого персоналізувато персоналізувати персоналізувати персоналізувато персоналізувати персоналізувати персоналізувати Фільтрація трафіку відбувається завдяки інтегрованим VPN та HTTP проксі-серверам. 

Завантажити програму для блокування реклами Adguard на Андроїд можна з офіційного джерела. Сервіс використовує софт, який блокує всі рекламні блоки, оголошення та банери у банери у блокує всі рекламні блоки, оголошення та банери у банери у блокує блокує всі рекламні блоки Дл користувачч доступні бллше нж десять виді наатутутутутуш з м жожливіюю оновленнн, щонанаашшшшшииииххххurs.

 • AdBlock

AdBlock – просте та зручне рішення для позбавлення реклами на Андроїд. Використовується як на безплатній, так і на платній основі. На відміну від інших запропонованих способів прибрати банери, AdBlock не вимагає кореневот-прусот-пого прибрати банери. Програма знищує всі вікна, що спливають, та відео в Chrome, YouTube та забороняє стороннім трекерам отримувати доступ до вашої персональної інформації.

Сервіс AdBlock збільшує швидкість завантаження сторінок та захищає особисті дані. Програма абсолютно безпечна і не містить шкідливих файлів під час встановлення. Завантажити блокувальник реклами, наприклад, для YouTube можна на офіційному сайті.

 • AdBlock Plus

AdBlock Plus – один із найбільш популярних блокувальників реклами для Android. Цей корисний інструмент блокує “шкідливі” сайти як у браузерах, так і в додатках. Він може приховати кнопки “Поділитися” та посилання в соціальних мережах. Завдяки простоті використання та швидким налаштуванням блокувальник став популярним серівдким налаштуванням. Si voleu utilitzar Adblock plus amb Android a Google Play. Багатофункціональний сервіс дозволяє налаштувати кожен модуль індивідуально, а тагатофункціональний сервіс дозволяє налаштувати кожен модуль індивідуально, а тагатофункціональний сервіс дозволяє налаштувати кожен модуль індивідуально, а тагатофункціональний

 • Conclusió

Який найкращий блокіровщик реклами для вашого телефону, вирішувати вам. Наші експерти провели тестування відомих блокувальників i надали першість AWAX. Сервіс має всі доступні налаштування, які дозволяють уникати набридливої ​​реклами. Як встановити блокіровщик реклами? Дуже просто! Через офіційний сайт чи в магазині Google Play, виконати всі потрібні налаштування і користування і користування і користування користування користуванта користувато Через офіційний сайт чи в магазині Google Play.

Sobre l'autor 

Peter Hatch


{"email": "Adreça de correu electrònic no vàlida", "url": "Adreça del lloc web no vàlida", "obligatòria": "Falta el camp obligatori"}