Març 10, 2020

60+ millors noms de clans: el millor xoc de noms de clans

Els noms de clan són un grup de jugadors que s'uneixen per donar suport a les comunitats dels altres. El suport pot ser en forma de tropes prestades, construcció de grups o consells sobre estratègies de combat. Una de les millors parts de formar part d'un clan és la possibilitat de participar en guerres de clans.

A Clan Wars, el líder del teu clan pot desafiar un altre clan a la guerra. El teu clan i el de l'altre tenen un Dia de Preparació per entrenar les tropes del teu clan i reunir equipament per a la guerra. L'endemà serà el Dia de Guerra , on el teu clan obté estrelles per atacar i destruir la base del clan de l'altre. El 50% de dany a la base o ajuntament enemic es recompensa amb una estrella. Destruir tota la base es recompensa amb les tres estrelles.

Clan Wars està disponible en 50, 40, 30, 25, 20, 15, 10 i 5 clans membres.

Top noms de clans

Noms de clansGuerres guanyadesPunts totals
! pars!43151069
! LA LEGIÓ!43150583
!! LA KIMERA!!50350235
!!!!!!UK!!!!!!34650224
!!! 30 + !!!53750895
!! DESTRUCTORS !!24251530
"Ai Negres"36750051
"Ulls d'àngel"41850199
"EQUILIBRIO"49951434
"InvictusTeam"38153231
"Kenangan 2n"31750927
#yolo42050815
# 1 MURICA11451069
#ModeExili53150337
MÀQUINA DE GUERRA #UK37450016
$ h @ dow40351189
$ YRIAN PO ₩ € R44050703
% AK SAÇLI%34853851
(!) БеЗпРиДеЛ (!)56351707
(PINACLE)60451162
*** 血 魂 ***45150339
* AYYILDIZ *39951381
+ 2539350715
- / Un / -32752067
..ARES ..70752940
.: Arians :.38652588
/// AMG 互 刷26551618
02144953295
100% Gaillards41353020
100% ITÀLIA62250479
10 LLOP33951389
123bobo40751178
1303 养老院41350135
1R VIETNAM36153422
200% GUERRE40650255
24 小时 全面 开战35152744
29.10.192355951599
299,9940251018
3 germans34751557
3 STAR42050877
3 Stjerner48552102
300 espartans58751011
57. ALAY36050067
66 大 聯盟42451066
704 战斗部57152405
71 Força ⚡39552531
_cLaNmatEs_23953818
UN EQUIP MÉS50251445
AFG کبیر45052152
ARME56854400
ACE Ngọc Hội TQ49650018
Ae Saigon44952093
AE Đồng Lòng15052292
Afganistan53851819
Afrikà kook32750490
De nou12050406
Aito32252883
akbeylik44950621
AKVARYUM25751687
sol hkh39257361
Altenstube41152370
aMk italià42051327
POBLE AMREEN26850969
LA LLOGUERA DE L’ANA9652805

Sobre l'autor 

Imran Uddin


{"email": "Adreça de correu electrònic no vàlida", "url": "Adreça del lloc web no vàlida", "obligatòria": "Falta el camp obligatori"}